top of page

Мій пітч: коротко про найважливіше

Я таки знайшла можливість (тобто світло та інтернет) прослухати виступ Ембер Альварс про те, як представити себе і викласти свої ідеї, і навіть склала «пітч» (те, що потрібно встигнути сказати потрібній людині за час, поки знаходитеся разом у ліфті, тобто десь за 60 секунд).

Завдання видалося не з легких. Тепер шкодую, що соціальні можливості не дають можливість це зафіксувати. Тому нехай поки лишається тут:

«Я, Лариса Пильгун, коуч, тренер та фахівець з оцінювання соціальних проектів. Майже 10 років надаю послуги державному сектору, міжнародним і неурядовим організаціям як самозайнята особа, до того я працювала у сфері освіти та на держаній службі. Я багато працювала із вимушеними переселенцями і ветеранами. Із свого досвіду і досвіду оцінювання я знаю, наскільки важко вийти за межі своєї соціальної бульбашки і знайти ресурси, щоб змінити якість свого життя, знайти сенс життя під час і після війни. Наразі я пропоную коучинг для тих, хто прагне визначитися «Куди жити?», як і де себе реалізувати, як вирішити проблему чи задовольнити потребу. Я можу бути корисна як окремим людям, так і організаціям, як коуч. У той же час я можу оцінити вплив соціального проекту на цільову аудиторію або проконсультувати організацію, як це робити самостійно. Я розробила власний інструмент планування бізнесу і життя, з яким можна ознайомитися на сайті www.evalinukraine.com.

Дякую Прогресії за спікерок 😊1 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page