top of page

Моніторинг і оцінювання: етичні принципи і оцінювання під час війни

Я є членом ГО "Українська асоціація оцінювання". Це "доросла" організація, яка об'єднує фахівців з оцінювання та представників організаціїй, де моніторинг і оцінювання або є частиною робочого процесу, або є компонентом навчального процесу. Члени цієї професійної спільноти допомагають один-одному у вирішенні численних проблем моніторингу і оцінювання політик, програм і проектів. а також обмінюються корисною інформацією з питань моніторингу і оцінювання, об'єднуються для вирішення складних завдань, а також поширюють свої знання і досвід серед молодих громадських організацій.


Члени Асоціації (і я серед них) взяли участь у створенні онлайн-курсу про моніторинг і оцінювання для громадських організацій на за підтримки та турботи Фонду Східна Європа.


Цей курс та про те, як упровадити дієву систему моніторингу й оцінювання в організації, які можуть бути особливості моніторингу і оцінювання під час війни, як побудувати логічну матрицю проєкту, як правильно обрати індикатори, як зібрати та презентувати дані. Також є лекції про основні концепції та термінологію з МіО, етичні аспекти оцінювання і багато іншого.


Я у цьому курсі розкрила теми "Етичні принципи оцінювання" та "Оцінювання під час війни".


Це мій перший досвід професійної відеозйомки. Оскільки відеозйомка відбулася на території кіностудії Довженка, то я почувалася кінозіркою


Курс доступний за посиланням: https://bit.ly/44jaNKf4 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page